LEGO® Learning System

LEGO® Learning System

Představujeme výukový systém LEGO® Learning System


Znovu promyslete učení STEAM a zažeňte ve třídě radost díky LEGO® Learning System, intuitivnímu, inkluzivnímu a vysoce přizpůsobivému praktickému výukovému systému. Ukazuje dovednosti studentů do budoucna a činí z nich sebevědomé celoživotní studenty tím, že jim poskytuje neomezené možnosti praktického a hravého učení STEAM.

LEGO® Learning System je řada řešení, která bez problémů spolupracují a poskytují studentům všech věkových kategorií poutavé a praktické výukové programy STEAM. Kombinuje standardně sladěné jednotky osnov, stohovatelné kostky LEGO, jednoduchou progresi kódování, inteligentní hardware a profesionální vývoj a vytváří neomezené možnosti pro hravé učení STEAM. a

 

Vezměte studenty na cestu učení
Rok po roce studenti rozšiřují, uplatňují a prohlubují své znalosti konceptů STEAM. Budují rostoucí sofistikovanost, nezávislost a plynulost v praktickém přístupu k problémům a rozvíjejí efektivní návyky systematické kreativity, kritického myšlení, spolupráce a komunikace.
a

 

Propojená řešení, která fungují bezproblémově společně
Snadno použitelný výukový systém LEGO® nabízí řešení, která fungují s technologií i bez ní. Implementujte celý systém najednou nebo postupně zavádějte jednotlivá řešení.
a

 

a

         Je čas přehodnotit učení 

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2021 The LEGO Group

Přihlášení