45678 SPIKE Prime Základní souprava, 45681 SPIKE Prime Doplňková souprava + Raspberry Pi Build HAT

45678 SPIKE Prime Základní souprava, 45681 SPIKE Prime Doplňková souprava + Raspberry Pi Build HAT

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Propojte výpočetní výkon Raspberry Pi s motory a senzory LEGO® Technic™.

16.515 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: PŘEDOBJEDNÁVKA

Build HAT je vybaven čtyřmi konektory pro připojení motorů a senzorů LEGO Technik z portfolia LEGO® Education SPIKE™. Škála senzorů zahrnuje snímače vzdálenosti, barvy a síly. Motory se nabízí v několika velikostech a každý obsahuje integrovaný snímač, pomocí kterého lze odečítat aktuální otočení motoru.

Build HAT pasuje na všechny počítače Raspberry Pi se 40pinovým GPIO konektorem a při použití společně s doplňkem, který zpřístupní celý GPIO konektor (kupříkladu rozšiřující deska WAV181), pak pohodlně i na Raspberry Pi 400.

Připojené LEGO Technic moduly mohou být ovládány programovacím jazykem Python, stejně jako standardní příslušenství pro Raspberry Pi, jako jsou např. Raspberry Pi kamery.

Napájecí zdroj pro Build HAT, prodává se samostatně, je navržen tak, aby napájel všechny připojené LEGO Technic moduly, rozšiřující desku Build HAT i počítač Raspberry Pi (kromě Raspberry Pi 400).

Kolekci užitečných elementů podporovaných deskou Build HAT nabízí pro sady 45678 LEGO® Education SPIKE™Základní souprava a pro  45681 LEGO® Education SPIKE™ Prime Expansion .

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení