onas

cara

 

logo_EDUXE O společnosti EDUXE, s.r.o.

cara

 

EDUXE, jako autorizovaný distributor LEGO® Education, působí v České republice a na Slovensku.
EDUXE je společností akreditovanou MŠMT k DVPP, č.j.: MŠMT – 11449/2015-1.

EDUXE je vzdělávací společnost zabývající se zaváděním programů LEGO Education na mateřské, základní, speciální, střední i vysoké školy. K robotice LEGO MINDSTORMS Education EV3 poskytuje podporu nabídkou produktů dalších výrobců.  

Vzdělávací programy LEGO Education jsou na školách v České republice uplatňovány od roku 1991. V současné době je využívají na více jak tři tisíce školách dvě tisícovky proškolených pedagogických pracovníků. Jejich zkušenosti a zájem o další spolupráci nám potvrzují, že pomůcky a metodické materiály jsou skutečným přínosem k modernizaci, zefektivnění a humanizaci vzdělávání mladé generace.

 

Soupravy LEGO Education mohou být pořizovány jednotlivě, pro práci malé skupiny žáků a studentů, nebo jako učebny, pro práci celé třídy (informujte se u EDUXE). K učebnám nabízíme školení se získáním Osvědčení a možností využívat Servis EDUXE. 

 

EDUXE nabízí moderní učební pomůcky, které, společně s navrženými postupy příznivě formují atmosféru vzdělávacího prostředí, vnášejí do něj tvořivost s přirozenou touhou vzdělávat se. Naší snahou je poskytnou žákům a studentům kvalitní atraktivní materiál, který se působením kreativního pedagoga změní na účinný edukační prostředek. Za těmito myšlenkami stojí tým EDUXE.

 

Společně se těšíme na budoucí spolupráci.

 

PaedDr. Mária Večeríková
ředitelka EDUXE

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2022 The LEGO Group
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení