Vzdělávání pedagogů

Personalizovaný vzdělávací program, který inspiruje učitele k učení, procvičování a osvojování kompetencí, které podporují hravé a praktické učení STEAM s maximálním dopadem na výsledky studentů.

Díky přístupu založenému na výzkumu, videům ve třídě a flexibilitě na vyžádání umožňuje LEGO® Education učitelům vybrat si kurzy, které odpovídají jejich zájmům a rozvrhům, osvojit si osvědčené postupy, analyzovat učení studentů a tyto znalosti přímo aplikovat ve svých učebnách.

Na tomto odkazu  se dozvíte více informací o "Vzdělávání pedagogů"

Pak už si stačí jen vybrat LEGO® Education program o který máte zájem a začít se vzdělávat.

 

a

 

 

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2022 The LEGO Group
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení