Podzimní akční nabídka

Budujte důvěru žáků v učení STEAM pomocí LEGO® Education

LEGO® Education nabízí žákům poutavé zážitky z učení STEAM v raném vzdělávání, v primárním a sekundárním vzdělávání, jakož i v mimoškolních programech a soutěžích. Řešení LEGO Education, které rozvíjí kreativitu, spolupráci a kritické myšlení, pomáhá pedagogům vytvářet prostředí, ve kterém si studenti vytvářejí odolnost a sebevědomí v učení prostřednictvím cílevědomé hry.

 

LEGO® Education SPIKE ™ Prime

Od jednoduchých vstupních hodin po neomezené kreativní návrhy, LEGO® Education SPIKE ™ Prime zapojuje nižší sekundární žáky bez ohledu na jejich úroveň učení v kritickém myšlení, analýze dat a řešení složitých problémů s významem v reálném světě. Řešení spojuje kostky LEGO, programovatelný víceportový hub, kódovací jazyk - blokové kódování založené na Scratch a textové kódování s výukovými jednotkami Python a STEAM. SPIKE Prime, navržený tak, aby pomohl žákům získat sebevědomí a dovednosti kritického myšlení, kombinuje přístupné 45minutové hodiny s vysokým dopadem pro zkoumání a zvládnutí základů STEAM. Díky školení učitelů, začínajícím průvodcům a osobně relevantním lekcím je toto řešení skvělým způsobem, jak posílit nadaci STEAM žáků a zároveň jim pomoci rozvíjet dovednosti, které jsou rozhodující pro budoucí úspěch.


SPIKE Prime je také používán v soutěži FIRST® LEGO League Challenge, celosvětové robotické soutěži, která povzbuzuje žáky, aby procvičovali týmovou práci a učili se nové dovednosti pro měnící se pracovní sílu.

 

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2022 The LEGO Group
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení