Teacher testimonials

a LEGO® Education je samostatnou vzdělávací divizí společnosti LEGO®Group. Bližší informace získáte na stránkách výrobce «zde»
LEGO® Education, vlastní teorií učení se soupravami a metodickými materiály, podporuje organizované vzdělávání na celém světě.

 

a EDUXE, s.r.o. je autorizovaný distributor LEGO® Education pro Českou republiku
EDUXE, s.r.o. je společností akreditovanou MŠMT k DVPP, č.j.: MŠMT – 11449/2015-1

 

Teacher testimonial od Lydie Beliovskaye, projektové manažerky pro IT a robotiku State Budgetary Educational Institution School No. 1557 Moskvě naleznete zde

Teacher testimonial od Cheung Chi Mau, který učí na střední škole Carmel Secondary School v Hong Kongu naleznete zde

LEGO® Education Teacher Award je oslavou inovativních učitelů z celého světa, kteří používají LEGO kostky pro STEM vzdělávání ve třídě. Učitelé musí ukázat, jak používali LEGO® kostky, aby zlepšili své lekce. Čím kreativnější, nápaditější a inspirativnější, tím lépe! Více informací naleznete zde

 

a Programování pro děti: měli by se ho učit i ti nejmenší? "Programování je pro mě výzva" říká paní učitelka Dana Baturná z MŠ Brno. Když se dítě učí programovat, rozvíjí svou schopnost nevzdat se po prvním neúspěchu. Během prvních kódovacích pokusů totiž brzy zjistí, že chybovat není špatná věc. Právě naopak: uvědomí si, že učení formou „pokus–omyl" člověka posouvá.

 

a  "Už po prvním setkání je jasné, že bude mít u dětí obrovský úspěch", sděluje své dojmy paní učitelka Radka Klementová ze ZŠ Holešov, která pracuje se stavebnici WeDo 2.0 v kroužku Mladých robotiků. Všichni nadšeně pracují a rozhodně nechtějí odejít domů. Sestavené modely děti baví a inspirují.

 

a "Pracuji s dětmi již několik let, říká o svých studentech RNDr. Jan Krejčí " z Univerzity J.E.Purkyně v Ústí nad Labem a je úžasné sledovat jak se studenti vyvijí. Používáme stavebnici Mindstorms EV3 Základní soupravu " Názor studenta - Je to pecka. Zatím mě to velice baví. Je škoda, že máme výuku informatiky jen jednou za 3 dny. Baví mě objevovat nové způsoby používání robotů. Moc se těším, až budeme umět vytvořit složité programy, pomocí kterých budou roboti dělat spoustu zajímavých věcí."

c 

cara

cara

 

 

Podpora kreativity od LEGO® Education

  • Kreativita je vrozenou schopností
  • Každý může být kreativní
  • Tvůrčí schopnosti má každý

"Logika vás dostane z A do Z.
Představivost vás dostane všude."

(Albert Einstein)

cara

 

Nabídka LEGO® Education podle cílové skupiny:

 

LEGO® Education pro předškolní věk

LEGO®Education pro mladší školní věk

LEGO®Education pro starší školní věk

cara

 

cara

Internetová prezentace našich partnerů a doporučené weby:

 

Oficiální stránky LEGO Education DK

EDUXE Bratislava

National Instruments (USA) k robotice LEGO MINDSTORMS Education

Podpora robotiky LEGO MINDSTORMS Education a WeDo

Senzory k robotice LEGO MINDSTORMS Education od Vernier

Senzory k robotice LEGO MINDSTORMS Education od Mindsensors

Senzory k robotice LEGO MINDSTORMS Education od HiTechnic

Senzory k robotice LEGO MINDSTORMS Education

FLL

FLL CR

NXT ZUC

LEGO MINDSTORMS Education na Slovensku

České forum AFOLs

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2022 The LEGO Group
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení