Newsletter EDUXE

 

 

Zpráva z vesmíru pro týmy FIRST® LEGO® League (Jr.)!

Ve více než 90 zemích po celém světě se týmy připravují na výzvy v oblasti vesmíru FIRST® LEGO® League (Jr.), MISE NA MĚSÍC a NA OBĚŽNOU DRÁHU . Aby jejich vzrušení ještě více vzrostlo, dostali pozdrav z neobvyklého místa: Mezinárodní kosmické stanice! Sledujte inspirativní zprávu od astronautu ESA Alexandra Gersta.

no alt


cara

 

logo_EDUXE Aktuální informace EDUXE pro uživatele LEGO® Education

cara

  lego

Aktualizace aplikace WeDo 2.0
Aktualizace aplikace WeDo 2.0 na všech zařízeních pro všechny jazyky.
Co mají společné hlemýžď, ventilátor, satelit a špionážní robot? Tyto 4 snadné aktivity jsou součástí poslední aktualizace aplikace WeDo 2.0 na všech zařízeních pro všechny jazyky. Každá činnost trvá 10-15 minut a umožňuje učitelům a studentům používat WeDo 2.0 rychle a snadno.
Potřebný download k aktualizaci softwaru naleznete «zde»

cara

 

lego LEGO MINDSTORMS® Education EV3 - Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru pro LEGO MINDSTORMS® Education EV3 je nyní  k dispozici pro všechny jazyky na všech platformách pro  EV3 Lab a EV3 programovací software (Mac, Windows, iOS, Android, Win10 a Chromebook). Noví i stávájící uživatelé najdou v aktualizaci softwaru mnoho zajímavých a užitečných informací včetně návodů a videí jak se seznámit s LME EV3.
Pokud již máte nainstalovaný software EV3 k aktualizaci softwaru je nutná přeinstalace.
Potřebný download k aktualizaci softwaru naleznete «zde»

cara

45024

STEAM Zábavní park - Novinka roku 2018
K podpoře vzdělávání dětí mladšího předškolního věku v oblasti STEAM:
Science (věda), Technology (technika), Engineering (technologie), Arts (tvorba), Mathematic (matematika) nabízí LEGO Education soupravu 45024 STEAM Zábavní park, se silnou metodickou podporou pro učitele a spoustou námětů na dětské aktivity. Soupravu můžete objednat «zde»

cara

 

 

Informace EDUXE z roku 2017 najdete «zde»

 

Přihlášení