Newsletter EDUXE


cara

 

logo_EDUXE Aktuální informace EDUXE pro uživatele LEGO® Education

cara

 

a Společnost LEGO® Education představuje LEGO® Education Professional Development, osobní vzdělávací program založený na kompetencích, který inspiruje a aktivně zapojuje učitele do usnadňování hravého a praktického učení STEAM. Díky přístupu založenému na výzkumu, videům ve třídě a flexibilitě na vyžádání umožňuje LEGO® Education Professional Development učitelům vybrat si kurzy, které odpovídají jejich zájmům a rozvrhům, osvojit si osvědčené postupy, analyzovat učení studentů a tyto znalosti přímo aplikovat ve svých učebnách. Více informací naleznete zde

 

 

a Dovolojume si vám představit NOVINKY pro rok 2021 od společnosti LEGO® Education. Jedná se o 4 zcela inovativní, kreativní, úžasné stavebnice pro děti mladšího a staršího školního věku. Více informací o jednotlivých stavebnicích naleznete v záložce NOVINKY.

 

 

1 Rádi by jsme vás upozornili, že společnost LEGO® Education některé produkty již nebude ve svém výrobním programu nabízet (jsou označeny v naší nabídce jako Doprodej stavebnic, záložka AKCE ). Potěšující informací je, že v rámci inovace společnost LEGO Education vyvinula nové produkty, naleznetete je v záložce NOVINKY.
a Nové vydání aplikace SPIKE: 1.3.3

Verze 1.3.3 aplikace SPIKE bude vydána tento měsíc v prosinci 2020. Tato verze aplikace si klade za cíl i nadále zlepšovat zkušenosti uživatelů se SPIKE Prime a zahrnuje následující:
1. Obecné opravy chyb
2. Obecná vylepšení obsahu
3. Vylepšení stability aplikace
4. Vylepšení stability Bluetooth
5. Oznámení o nové aktualizaci a zpracování - nyní v App Storu.
6. Rozšířená kapacita programu - podpora až 800 + bloků.

 

a Aplikace EV3 Classroom pro iOS je nyní k dispozici

Aplikace EV3 Classroom je nyní k dispozici ke stažení v Apple App Store. Toto je finální verze nové aplikace EV3 Classroom, která bude k dispozici pro MacOs, Windows, Chrome, Android a nyní iOS.

 

  

a Nabízíme školení pro učitele přesně podle standardů a filozofie LEGO Education Teacher Academy pro všechny podporované produkty LEGO Education ve slovenském, případně v anglickém jazyce. Lektorem je zkušený vysokoškolský pedagog pan Mgr. Pavel Petrovič, PhD. Účastníci získají certifikát LEGO Education.
Témata školení naleznete v tomto LEGO Education katalogu

Počet účastníků na jednom školení je 6 - 12 osob, délka školení je 6 hod a koná se vždy ve střredu. Bližší informace na eduxe@eduxe.cz nebo na tel.606 802 161

 

a Rádi by jsme vás informovali, že jsme pro vás vytvořili novou stránku s názvem Hybrid Learning, kde najdete spoustu užitečných tipů a rad jak pracovat se studenty ať už ve tříde či formou distanční výuky.
s

Nabízíme akreditované školeni, schválené MŠMT na vzdělávací programy s LEGO Educastion pro MŠ, ZŠ, SOŠ a SOU. Jedná se o 8 hod školení pod vedením zkušeného lektora na vaší škole. Po absolovování tohoto školení získává účastník osvědčení. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na eduxe@eduxe.cz 

 

 

Starší příspěvky z Newsletteru 2020 naleznete zde

Příspěvky z Newsletter 2018/2019 naleznete zde 

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2021 The LEGO Group

Přihlášení