Newsletter EDUXE


cara

 

logo_EDUXE Aktuální informace EDUXE pro uživatele LEGO® Education

cara

SPIKE PrimeŽHAVÁ NOVINKA ROKU 2019 JE TADY. PŘEDSTAVUJEME VÁM 45678 SPIKE Prime ZÁKLADNÍ SOUPRAVU .

45678 SPIKE Prime Základní souprava je výukový nástroj pro učení STEAM 6. - 8. ročníků základních škol.

Předobjednávky přijímáme zde   Podpora na stránkách výrobce www.LEGOeducation.com

cara

NOVICoding ExpressNKA ROKU 2019

Stavebnice Coding Express umožňuje dětem, aby prozkoumaly počáteční koncepce kódování tím, že uvedou klasický  vlak do života s akčními kostkami spolu s volitelnou aplikací. Toto univerzální řešení pomáhá dětem rozvíjet dovednosti, jako je důvěra, spolupráce a tvořivost a podporuje vzdělávání STEAM.  Více informací naleznete zde 

čára

c

Jarní globální kampaň

Sebejistota ve vzdělávaní podle Harrise Polla: Harris Poll byl jmenován společností LEGO® Education, aby provedl on-line průzkum mezi studenty, rodiči a učiteli z 5 globálních trhů.

Klíč k pochopení: Nedostatek sebejistoty brání studentům v učení. Pro budování sebejistoty a zlepšení výsledků vzdělávání, které připravuje studenty na budoucnost, potřebujeme praktické učení.        

Více informací se dozvíte zde                                                                                 

 

CE Představili jsme novinku roku 2019 produkt Coding Express, určený pro děti předškolního věku 2-5 let. Workshop jsme uspořádali v Městské knihovně v Hustopečích dne 26.4.2019. Pedagogové z mateřských škol si užili dopoledne, kde měli možnost pomocí praktických dovednosti se seznámit se stavebnicí Coding Express. Pokud bude zájem, rádi uspořádáme na podzim další workshop.

cara

c

15.4.2019 jsme se zúčastnili akce - LEGO ve výuce s Mattem Clarkem.

Seminář byl zaměřený na výhody tzv"playful learning" přístupů ke vzdělání: hravého přístupu k učení, jehož součástí může být využití stavebnice Lego v různých předmětech. Seminář se skládal ze dvou částí - teoretické: dovednosti 21. století a jejich implementace do výuky, a potřeby dnešní společnosti a jejich dopad na vzdělání. Druhá část byla praktická (workshop) s ukázkami aktivit pro využití stavebnice Lego ve výuce.

 

c

FLL Zúčastnili jsme se 1.ročníku FLL jr. v Líbeznici 23.3.2019 v České Republice , děti byly moc šikovné. Jejich projekty na téma Mise Měsíc hodnotila 3 členná porota složená z odobrníků z oblasti robotiky. Děti společně vytvořily Show Me poster (předváděcí plakát), který prezentuje jejich tým a vytvoří motorizovaný model z LEGO kostek. Už se těšíme na další ročník !

cara

scratchScratch 3.0 je nyní k dispozici s LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 a WeDo 2.0

Kombinace hravých praktických zkušeností s kreativním průzkumem kódování umožňuje studentům snadno připojit LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 a WeDo2.0 s verzí Scratch 3.0 od společnosti MIT. Více informací o Scratch 3.0 naleznete zde

 

 

 

 

Starší informace EDUXE najdete «zde»

 

Přihlášení