Předškolní věk

 

 

Doporučujeme novou stavebnici pro předškoláky 45025 Coding Express, více informací nalzente zde

Nová robotická stavebnice ZÁKLADNÍ SOUPRAVA 45678 SPIKE Prime JIŽ V PRODEJI, více informací naleznete zde

cara

 

logo_LE Bádání - Sociální a emocionální oblast - Věda a matematika - Jazyk a literatura

cara

 

picture

LEGO® Education usiluje o harmonický rozvoj dětí k tvořivosti a sociálním dovednostem, stejně jako k získávání vědomostí. Přístup ke vzdělávání dětí předškolního věku není ve všech zemích světa jednotný. LEGO Education nabízí podporu jak pro volnou hru dětí, tak pro jejich organizované vzdělávání. Je na rozhodnutí pedagogů, jak ji využijí k dosažení svých cílů.

LEGO Education nabízí podporu vzdělávání dětí předškolního věku v oboru přírodních věd. Soupravu 45024 STEAM Zábavní park najdete v oblasti "Raná věda a matematika".

STEAM = přírodní vědy (Science), technika, technologie (Technology, Engineering), průmyslový a umělecký design (Arts) a matematika (Mathematic).

cara

Sebejistota ve vzdělávaní podle Harrise Polla: Harris Poll byl jmenován společností LEGO® Education, aby provedl on-line průzkum mezi studenty, rodiči a učiteli z 5 globálních trhů.

Klíč k pochopení: Nedostatek sebejistoty brání studentům v učení. Pro budování sebejistoty a zlepšení výsledků vzdělávání, které připravuje studenty na budoucnost, potřebujeme praktické učení.

 

Souprava STEAM Zábavní park

  • Hra v rolích
  • Řešení problému
  • Pravděpodobnost
  • Příčina a následek
  • Předvídání

cara

 

Nabídka souprav LEGO® Education podle koncepce učení pro předškolní věk 

Variabilní konstrukční soupravy LEGO Education s kartami námětů činností a zábavnými třídními aktivitami jsou určeny dětem od 1½ roku do 7+ let. Podněcují přirozenou dětskou touhu bádat, objevovat a učit se. Jsou ideální pro individuální i organizovanou hru až šesti dětí současně.

K naplnění cílů ve vzdělávání dětí předškolního věku, nabízíme podporu ve čtyřech logicky navazujících a navzájem se prolínajících oblastech:

Nabídka souprav LEGO® Education podle typu kostek:

cara

 

Víte že... DUPLO® kostka má dvojnásobné rozměry LEGO® kostky? Oba typy kostek jsou pro většinu spojení navzájem kompatibilní.

ico duplo
ico lego

Soupravy s tímto logem obsahují DUPLO kostky pro děti starší 18-ti měsíců. Rozměr kostky s 2x2 výstupky je 3,2x1,8x3,2cm.
Soupravy s tímto logem obsahují LEGO kostky pro děti starší 4 let. Rozměr kostky s 2x2 výstupky je 1,6x0,9x1,6cm.

n

Odkazy :

f n m  Special offer
m m m  Naše novinky

Přihlášení