Předškolní věk

 

Koncept STEM

Filozofii polytechnického vzdělávání lze odvodit z konceptu STEM. Koncept STEM vznikl v USA v 90. letech minulého století pro označení vzdělávání v oborech přírodní vědy (Science), techniky (Technology) a technologie (Engineering) a matematika (Matematics).

Přirozená blízkost a příbuznost těchto oborů vybízela k tomu, aby byly spojeny pod jedním označením. V průběhu prvního desetiletí 21. století i v současnosti je této oblasti věnována stále větší pozornost ve Spojených Státech i v Evropě zejména proto, že v těchto oborech povážlivě ubývá studentů a sílí jejich nezájem o studium předmětů STEM. Obory v oblasti STEM jsou přitom chápány jako rozhodující pro rozvoj a růst ekonomik, pro udržení konkurenceschopnosti a trvale udržitelného rozvoje. V konceptu STEM je zřetelná orientace na vzdělávání, které je vnímáno jako podstatný faktor. Stále častěji je STEM vnímán jako komplex vzájemných implikací mezi uvedenými oblastmi.

cara

l

Bádání - Sociální a emocionální oblast - Věda a matematika - Jazyk a literatura

cara

 

picture

LEGO® Education usiluje o harmonický rozvoj dětí k tvořivosti a sociálním dovednostem, stejně jako k získávání vědomostí. Přístup ke vzdělávání dětí předškolního věku není ve všech zemích světa jednotný. LEGO® Education nabízí podporu jak pro volnou hru dětí, tak pro jejich organizované vzdělávání. Je na rozhodnutí pedagogů, jak ji využijí k dosažení svých cílů.

LEGO® Education nabízí podporu vzdělávání dětí předškolního věku v oboru přírodních věd. Soupravu 45024 STEAM Zábavní park najdete v oblasti "Raná věda a matematika".

STEAM = přírodní vědy (Science), technika, technologie (Technology, Engineering), průmyslový a umělecký design (Arts) a matematika (Mathematic).

cara

Sebejistota ve vzdělávaní podle Harrise Polla: Harris Poll byl jmenován společností LEGO® Education, aby provedl on-line průzkum mezi studenty, rodiči a učiteli z 5 globálních trhů.

Klíč k pochopení: Nedostatek sebejistoty brání studentům v učení. Pro budování sebejistoty a zlepšení výsledků vzdělávání, které připravuje studenty na budoucnost, potřebujeme praktické učení.

 

Souprava STEAM Zábavní park

  • Hra v rolích
  • Řešení problému
  • Pravděpodobnost
  • Příčina a následek
  • Předvídání

cara

 

Nabídka souprav LEGO® Education podle koncepce učení pro předškolní věk 

Variabilní konstrukční soupravy LEGO® Education s kartami námětů činností a zábavnými třídními aktivitami jsou určeny dětem od 1½ roku do 7+ let. Podněcují přirozenou dětskou touhu bádat, objevovat a učit se. Jsou ideální pro individuální i organizovanou hru až šesti dětí současně.

K naplnění cílů ve vzdělávání dětí předškolního věku, nabízíme podporu ve čtyřech logicky navazujících a navzájem se prolínajících oblastech:

Nabídka souprav LEGO® Education podle typu kostek:

cara

 

Víte že... DUPLO® kostka má dvojnásobné rozměry LEGO® kostky? Oba typy kostek jsou pro většinu spojení navzájem kompatibilní.

ico duplo
ico lego

Soupravy s tímto logem obsahují DUPLO® kostky pro děti starší 18-ti měsíců. Rozměr kostky s 2x2 výstupky je 3,2x1,8x3,2cm.
Soupravy s tímto logem obsahují LEGO® kostky pro děti starší 4 let. Rozměr kostky s 2x2 výstupky je 1,6x0,9x1,6cm.

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2022 The LEGO Group
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení