Robotika LEGO MINDSTORMS Education NXT

Základní informace o LEGO MINDSTORMS Education

Základní informace o LEGO MINDSTORMS Education
ico_ppt Prezentace LEGO® MINDSTORMS® Education NXT od EDUXE. Obsahuje odkazy na zdroje užitečných informací o HW, SW, námětech činnstí a metodických materiálech (10 MB ve PPT).
ico_flash Flash video v anglickém jazyce s prezentací LEGO® MINDSTORMS® Education NXT. Obsahuje složení, popis a vyobrazení souprav a komponentů (13,9 MB ve formátu Macromedia Flash 8.0).

Software LEGO MINDSTORMS Education NXT

ico_pdf

Český překlad manuálu k softwaru lze použít výhradně pro nekomerční účely, originál se nachází na jednom z CD 2000080 LEGO® MINDSTORMS® Education NXT softwaru (7.1 MB ve formátu PDF).

ico_pdf Český překlad kapitol manuálu, týkajících se záznamu dat. Originál se nachází na jednom z CD 2000080 LEGO® MINDSTORMS® Education softwaru (1,6 MB ve formátu PDF).

  

  

« Zpět

n

Odkazy :

f n m  Special offer a
m m m  Naše novinky a

 


LEGO, logo LEGO, Minifigure, logo SPIKE, MINDSTORMS a logo MINDSTORMS jsou ochranné známky a / nebo autorská práva skupiny LEGO. Používá se se svolením. ©2022 The LEGO Group
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení