Katalogy 2018:

 

navi navi
navi navi
navi EV3 novinka 2013

 


Napište nám:

  

  


Soutěže:

 

FLL RoBoJ
ROBOTIÁDA
Robosoutěž Robotická soutěž JedoBot

 


EDUXE, váš partner ve vzdělávání, distributor učebních pomůcek LEGO Education

  

eduxe_1

 

 

 

EDUXE je vzdělávací společnost zabývající se zaváděním programů LEGO® Education na mateřské, základní, speciální, střední i vysoké školy. K robotice LEGO MINDSTORMS Education EV3 poskytuje podporu nabídkou produktů dalších výrobců. Jako autorizovaný distributor LEGO Education působí v České republice a na Slovensku.

 

EDUXE je společností akreditovanou MŠMT k provádění vzdělávacích programů, Č.j.: MŠMT – 11449/2015-1

 

Vzdělávací programy LEGO Education jsou na školách v České republice uplatňovány od roku 1991. V současné době je využívají na více jak tři tisíce školách dvě tisícovky proškolených pedagogických pracovníků. Jejich zkušenosti a zájem o další spolupráci nám potvrzují, že pomůcky a metodické materiály jsou skutečným přínosem k modernizaci, zefektivnění a humanizaci vzdělávání mladé generace.

 

Soupravy LEGO Education mohou být pořizovány jednotlivě, pro práci malé skupiny žáků a studentů, nebo jako učebny, pro práci celé třídy (informujte se u EDUXE). K učebnám nabízíme školení se získáním Osvědčení a možností využívat Servis EDUXE. 

 

EDUXE nabízí moderní učební pomůcky, které, společně s navrženými postupy příznivě formují atmosféru vzdělávacího prostředí, vnášejí do něj tvořivost s přirozenou touhou vzdělávat se. Naší snahou je poskytnou žákům a studentům kvalitní atraktivní materiál, který se působením kreativního pedagoga změní na účinný edukační prostředek. Za těmito myšlenkami stojí tým EDUXE.

 

Společně se těšíme na budoucí spolupráci.

 

RNDr. Peter Cvik, CSc.,
ředitel EDUXE
 

  

« Zpět

 

 

  

LEGO, DUPLO, WEDO, MINDSTORMS, jsou ochranné známky společnosti LEGO. ©2018 The LEGO Group