Katalogy:

 

navi_LE navi_ms
navi_mls_2 navi_stem
EV3 novinka 2013  

 


Napište nám:

  

  


Soutěže:

 

FLL RoBoJ
ROBOTIÁDA
Robosoutěž Robotická soutěž JedoBot

 


Robotika LEGO MINDSTORMS Education NXT

Základní informace o LEGO MINDSTORMS Education

ico_ppt Prezentace LEGO® MINDSTORMS® Education NXT od EDUXE. Obsahuje odkazy na zdroje užitečných informací o HW, SW, námětech činnstí a metodických materiálech (10 MB ve PPT).
ico_flash Flash video v anglickém jazyce s prezentací LEGO® MINDSTORMS® Education NXT. Obsahuje složení, popis a vyobrazení souprav a komponentů (13,9 MB ve formátu Macromedia Flash 8.0).

Software LEGO MINDSTORMS Education NXT

ico_pdf

Český překlad manuálu k softwaru lze použít výhradně pro nekomerční účely, originál se nachází na jednom z CD 2000080 LEGO® MINDSTORMS® Education NXT softwaru (7.1 MB ve formátu PDF).

ico_pdf Český překlad kapitol manuálu, týkajících se záznamu dat. Originál se nachází na jednom z CD 2000080 LEGO® MINDSTORMS® Education softwaru (1,6 MB ve formátu PDF).

Doporučené odkazy na oficiální stránky

Přesměrování na stránky LEGO® Education s podporou LEGO® MINDSTORMS® Education NXT. Získáte zde návody na konstrukce, vzorové programy, ovladače, videa aj.
Přesměrování na stránky komunity LEGO® MINDSTORMS® EV3 a NXT. Získáte zde návody na konstrukce, vzorové programy, ovladače, videa aj.
Přesměrování na stránky Center for Engineering Educational Outreach, Tufts University s podporou LEGO WeDo,  LEGO® MINDSTORMS® Education NXT a EV3 i robotického systému RoboLab. Získáte zde návody na konstrukce, vzorové programy, ovladače, videa aj.
Přesměrování na stránky National Robotics Engineering Center Carnegie Mellon University s podporou LEGO® MINDSTORMS® Education NXT a EV3, robotického systému RoboLab a konstrukčního systému TETRIX™. Získáte zde návody na konstrukce, vzorové programy, ovladače, videa, 30-ti denní verzi softwaru ROBOTC aj.
Přesměrování na stránky National Instruments, tvůrce softwaru LEGO® MINDSTORMS® Education NXT, který pracuje na platformě LabVIEW™. Získáte zde zajímavé informace včetně 30-ti denní verze softwaru LabVIEW™ k ovládání NXT kostky.
Přesměrování na stránky HiTechnic, výrobce certifikovaného hardwaru k LEGO®  MINDSTORMS® NXT. Získáte zde nabídku senzorů včetně ovladačů, náměty a videa.
Přesměrování na stránky Mindsensors, výrobce certifikovaného hardwaru k LEGO®  MINDSTORMS® NXT. Získáte zde nabídku senzorů včetně ovladačů, náměty a videa.
Přesměrování na stránky DCP Microdevelopment, výrobce senzorů kompatibilních s LEGO®  MINDSTORMS® NXT (s použitím adaptéru). Získáte zde nabídku senzorů včetně ovladačů a námětů.
Přesměrování na stránky Vernier, výrobce senzorů kompatibilních s LEGO®  MINDSTORMS® NXT (s použitím adaptéru). Získáte zde nabídku senzorů včetně ovladačů a námětů.

 

 

  

LEGO, DUPLO, WEDO, MINDSTORMS, jsou ochranné známky společnosti LEGO. ©2017 The LEGO Group